Glavni izbornik
Naslovnica
UNUTARNJE USTROJSTVO SUDA
Ured predsjednika suda
Centar za izvršavanje kazni zatvora
Odjel sudaca istrage
Kazneni odjel I. stupnja
Odjel za mladež
Kazneni odjel II. stupnja
Odjel za USKOK
Odjel za ratni zločin
Odjel za praćenje sudske prakse Suda Europske unije, Europskog suda za ljudska prava, Vrhovnog suda
Građanski odjel
Sjedište i područje nadležnosti
KONTAKT
Telefoni i faksevi
Radno vrijeme za primanje stranaka
povjerenik za etiku
ovlaštena osoba za primanje i rješavanje pritužbi vezanih za zaštitu drž. službenika i namještenika
SUDSKA PRAKSA
e-Predmet
MIRENJE
NATJEČAJI I OGLASI
Javni natječaj - Računovodstveni referent
Javni natječaj - čistačica
Javni natječaj - Sudski zapisničar
Stručno osposobljavanje
Plan prijma
Stručni suradnik za podršku žrtvama i svjedocima
Sudski zapisničar
JAVNA NABAVA
Postupci javne nabave u tijeku
Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma
Plan nabave
Obavijest o nepostojanju sukoba interesa
Profil naručitelja
Pravilnik o provođenju postupaka jednostavne nabave
FINANCIJSKI IZVJEŠTAJI
PRAVO NA PRISTUP INFORMACIJAMA
Službenik za zaštitu osobnih podataka
Povjerenik za otpad
OSTALO
Odjel za podršku žrtvama i svjedocima
Novčana naknada za žrtve kaznenih djela
Upute za posjet pritvorenicima
Kućni red
Etički kodeks državnih službenika
Kodeks sudačke etike
Smjernice za tumačenje i primjenu Kodeksa sudačke etike
Arhiva
Završeni natječaji
Završeni postupci javne nabave
Linkovi
Ročišnik
                          
Sudačka mreža

Voditeljica pododsjeka za poslove s vještacima i tumačima:

Ankica Bićanić
tel. 4801-128
fax 4920-260
e-mail: ankica.bicanic@zszg.pravosudje.hr
 

 

Sudačka mreža (popis sudskih vještaka i tumača)

Odjel za ratni zločin

 

Zdravko Majerović, predsjednik odjela  
Tomislav Juriša, zamjenik  
Branka Pavasović, upraviteljica pisarnice 480-1145
   
suci istrage  
Krešimir Devčić  
Erna Dražančić  
Mirko Klinžić  
Jadranka Mandušić  
dr.sc. Oliver Mittermayer  
Zdenko Posavec  
   
suci kaznenog odjela I. stupnja  
Irena Kvaternik  
Renata Miličević  
Tanja Pavelin  
Ratko Šćekić  
Ivan Turudić, univ.spec.crim.  
   
suci kaznenog odjela II. stupnja  
Sonja Brešković Balent  
Ivana Čalić  
Marijan Garac  
Željko Horvatović  
Jasna Pavičić  
Siniša Pleše  
Mirjana Rigljan  
Rajka Tomerlin Almer  
Lidija Vidjak  
Vladimir Vinja  
Dušanka Zastavniković Dupčančić