Glavni izbornik
Naslovnica
UNUTARNJE USTROJSTVO SUDA
Ured predsjednika suda
Centar za izvršavanje kazni zatvora
Odjel sudaca istrage
Kazneni odjel I. stupnja
Odjel za mladež
Kazneni odjel II. stupnja
Odjel za USKOK
Odjel za ratni zločin
Odjel za praćenje sudske prakse Suda Europske unije, Europskog suda za ljudska prava, Vrhovnog suda
Građanski odjel
Sjedište i područje nadležnosti
KONTAKT
Telefoni i faksevi
Radno vrijeme za primanje stranaka
povjerenik za etiku
ovlaštena osoba za primanje i rješavanje pritužbi vezanih za zaštitu drž. službenika i namještenika
SUDSKA PRAKSA
e-Predmet
MIRENJE
NATJEČAJI I OGLASI
Javni natječaj - Računovodstveni referent
Javni natječaj - čistačica
Javni natječaj - Sudski zapisničar
Stručno osposobljavanje
Plan prijma
Stručni suradnik za podršku žrtvama i svjedocima
Sudski zapisničar
JAVNA NABAVA
Postupci javne nabave u tijeku
Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma
Plan nabave
Obavijest o nepostojanju sukoba interesa
Profil naručitelja
Pravilnik o provođenju postupaka jednostavne nabave
FINANCIJSKI IZVJEŠTAJI
PRAVO NA PRISTUP INFORMACIJAMA
Službenik za zaštitu osobnih podataka
Povjerenik za otpad
OSTALO
Odjel za podršku žrtvama i svjedocima
Novčana naknada za žrtve kaznenih djela
Upute za posjet pritvorenicima
Kućni red
Etički kodeks državnih službenika
Kodeks sudačke etike
Smjernice za tumačenje i primjenu Kodeksa sudačke etike
Arhiva
Završeni natječaji
Završeni postupci javne nabave
Linkovi
Ročišnik
                          
Sudačka mreža

Voditeljica pododsjeka za poslove s vještacima i tumačima:

Ankica Bićanić
tel. 4801-128
fax 4920-260
e-mail: ankica.bicanic@zszg.pravosudje.hr
 

 

Sudačka mreža (popis sudskih vještaka i tumača)

Kazneni odjel I. stupnja
Ivan Turudić, univ.spec.crim., predsjednik odjela  
Gordana Mihela Grahovac, zamjenica  
Ivana Hajredini, voditeljica pisarnice

 480-1017

                                               
   

suci

 
Koraljka Bumči (neplaćeni dopust) Renata Miličević
Jasna Galešić Tanja Pavelin
Tomislav Juriša Jasna Smiljanić
Daniela Kustec Ratko Šćekić
Irena Kvaternik Maja Štampar Stipić
Zdravko Majerović Rahela Valentić
Sanja Mazalin  
   
   
   
više sudske savjetnice  
Iva Kero  
Ivana Bujas (sutkinja privremeno upućena na rad u Županijski sud u Zagrebu)  
Kornelija Kallay Blažeković (sutkinja privremeno upućena na rad u Županijski sud u Zagrebu)