Glavni izbornik
Naslovnica
KONTAKT INFO
Uredovno vrijeme za primanje stranaka
Nadležnost
Povijest suda
e-Račun OBAVIJEST
UNUTARNJE USTROJSTVO SUDA
SUCI I SAVJETNICI
INTERNI OPĆI AKTI
Fiskalna odgovornost
SUDSKA PRAKSA
Građansko pravo
Kazneno pravo
OGLASNA PLOČA
Presude i rješenja
NATJEČAJI I OGLASI
SUDSKI VJEŠTACI, TUMAČI I PROCJENITELJI
Popisi vještaka, tumača i procjenitelja
Primanje vještaka, tumača i procjenitelja
Obrazac otisak pečata i potpis tumača
Obrazac otisak pečata i potpis vještaka
Zahtjev za izdavanjem službene iskaznice stalnog sudskog vještaka
Obavijest-izdavanje službene iskaznice stalnog sudskog vještaka
SUCI POROTNICI
Imenovani suci porotnici Županijskog suda u Varaždinu 2017.
Imenovani suci porotnici u vijeće za mladež Županijskog suda u Varaždinu 2017.
USTUPLJENI PREDMETI
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Splitu – 2016
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Zagrebu - 2016
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Zagrebu- studeni 2015
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Zagrebu – ožujak 2015
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Zagrebu – listopad 2014
Ustupljeni predmeti Županijskog suda u Zagrebu – ožujak 2014
MIRENJE
Vodič kroz mirenje
Letak o mirenju
JAVNA NABAVA
Sprječavanje sukoba interesa
Pregled sklopljenih ugovora
Plan nabave
FINANCIJSKO POSLOVANJE
Financijski izvještaj za 2014. godinu
Financijski izvještaj za 2015. godinu
Financijski izvještaji za 2016. godinu
Financijski izvještaj za 2017. godinu
Financijski izvještaj za 2018. godinu
Financijski plan za 2019. godinu
Financijski izvještaj za 2019. godinu
Financijski plan za 2020.
PRAVO NA PRISTUP INFORMACIJAMA
Izvješća o pravu na pristup informacijama
STATISTIKA SUDA
2016. godina
OSTALO
Napomena
Pravosudna tijela u Varaždinu
UREDNIŠTVO
SUCI I SAVJETNICI

 SUCI

 

R.BR.

IME I PREZIME

ODJEL      

1 Sanja Bađun        Građanski odjel 2.st.
2 Dubravka Bosilj Građanski odjel 2.st.
3 Dijana Hofer Građanski odjel 2.st.
4 Nada Krnjak Građanski odjel 2.st.
5 Tatjana Ledinšćak - Babić Građanski odjel 2.st.
6 Jadranka Majcen Građanski odjel 2.st.
7 Tanja Novak - Premec Građanski odjel 2.st., predsjednica Građanskog odjela
8 Milko Sambolek Građanski odjel 2.st.
9 Amalija Švegović Građanski odjel 2.st.
10 Dražen Munđar, SS Čakovec Građanski odjel 2.st.
11 Damir Ronić, SS Koprivnica Građanski odjel 2.st.
12 Tatjana Kučić, SS Koprivnica Građanski odjel 2.st.
13 Veljko Kučeković, SS Koprivnica Građanski odjel 2.st.
14 Miloš Lojen, SS Koprivnica                  Građanski odjel 2.st.
15 Vesna Rep, SS Koprivnica Građanski odjel 2.st.
16 Nevenka Bogdanović Kazneni odjel, sutkinja istrage, Odjel za mladež
17 Biserka Plesničar Kazneni odjel, sutkinja istrage, Odjel za mladež
18 Tomislav Brđanović Kazneni odjel 1.st., Odjel za mladež 1.st.
19 Božica Mišak Kazneni odjel 1.st., Odjel za mladež 1.st.
20 Ljiljana Kolenko Kazneni odjel 1.st., Odjel za mladež 1.st.
21 Igor Pavlic Kazneni odjel 1.st., Odjel za mladež 1.st.
22. Alan Pretković Kazneni odjel 1.st.
23. Mirna Mavriček Kazneni odjel 1.st.
24. Rajko Kipke Kazneni odjel 2.st., Odjel za mladež 2.st.
25. Nada Marincil Kazneni odjel 2.st., Odjel za mladež 2.st.
26. Vlasta Patrčević Marušić Kazneni odjel 2.st., Odjel za mladež 2.st., predsjednica Odjela za mladež
27. Zdravko Pinatrić Kazneni odjel 2.st., Odjel za mladež 2.st., predsjednik Kaznenog odjela
28. Snježana Hrupek - Šabijan Kazneni odjel 2.st., Odjel za mladež 2.st.
29. Melita Mioč - Felak Kazneni odjel, sutkinja izvršenja
30. Stanka Vuk - Pintarić Kazneni odjel, sutkinja izvršenja

 

SUDSKI SAVJETNICI

 

R.BR. IME I PREZIME  ODJEL  
1 Zvonimir Biškup  Građanski odjel 2.st.
2 Gordana Hrastić Građanski odjel 2.st.
3 Ruth Kanešić Građanski odjel 2.st.
4 Alen Lazar Građanski odjel 2.st.
5 Vesna Tkalčec Građanski odjel 2.st.
6 Dragana Đula Kazneni odjel